Skip to navigation Skip to content
O firmie Wyślij znajomemu
 

Witamy w serwisie NaświetlarniaB2.pl / DrukarniaXXL.com

 

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą poligraficzną założoną w 2004 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pre-press i press oraz ciężkiej pracy, szybko zdobyliśmy zaufanie śląskich drukarń i agencji reklamowych, co pozwoliło na poszerzenie zakresu świadczonych przez nas usług.
Od początku istnienia firmy, jej główna działalność związana jest z przygotowaniem do druku, począwszy od składu po naświetlanie. Weszliśmy na rynek z pierwszą pełnoformatową naświetlarką CtF na Śląsku, po roku poszerzyliśmy zakres usług o naświetlanie płyt w technologii CtP i druk wielkoformatowy.

Oferujemy profesjonalną obsługę studia DTP, pre-press oraz drukarni wielkoformatowej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny wszystkich naszych usług oraz terminowość.

Dysponujemy najwyższej jakości nowym sprzętem pre-press i press firm Dainippon Screen®, Kodak-Imation®, Vutek®, EPSON® oraz X-Rite®
Sprzęt ten oraz profesjonalne oprogramowanie umożliwia nam kompleksową obsługę wszelkich zleceń z zakresu:

  • - naświetlania CtF i CtP,
  • - Proofingu analogowego i cyfrowego
  • - Druku wielkoformatowego najwyższej jakości
  • - Zarządzania kolorem, kalibracji i kontroli jakości

 

Misją firmy jest zapewnienie drukarniom najwyższej jakości outsourcingu w dziedzinie Pre-Press w cenach, które sprawią, że własna przygotowalnia jest mniej opłacalna.

 

Zapraszam do współpracy agencje reklamowe, drukarnie, pracownie sitodruku i wszystkich zainteresowanych. Przy stałej współpracy wysokie rabaty!

 

Marek Nadolny
właściciel